OTO HABER

Formula 1 Emilia-Romagna GP 2020 Yarışı Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?

Formula 1 heyecanı bu hafta sonu da Emilia-Romagna GP 2020 yarışı ile devam ediyor. F1 yarışlarını yakından takip eden kişiler de bu yarış için şüphesiz heyecanlanıyordur. İtalya’nın Bologna kentindeki Imola pistinde düzenlenecek olan “bu yarış; saat kaçta, hangi kanalda, nasıl canlı izlenir?” sorusunun yanıtını bu yazımızda sizlere veriyor olacağız.

25 Ekim’de Portekiz’deki Algarve International Circuit pistinde düzenlenen Portekiz GP yarışını Mercedes pilotu Lewis Hamilton kazanmıştı. Özellikle Hamilton için rahat geçen bu yarıştan sonra bakalım bu hafta da nefesleri kesen bir yarış görebilecek miyiz? Bu sorunun cevabını TSİ 15.10’da başlayacak olan Emilia-Romagna GP 2020 yarışında göreceğiz. Peki 1 Kasım 2020 Pazar günü düzenlenecek F1 yarışını hangi kanal üzerinden nasıl izleyebilirsiniz? İşte bu sorunun cevabı da aşağıda yer alıyor.

Formula 1 Emilia-Romagna GP 2020 Yarışı Hangi Kanalda ve Nasıl İzlenir?

Türkiye’de Formula 1 yarışları S Sport kanalı tarafından yayınlanıyor. Yayın haklarını elinde bulunduran spor kanalı, her yarışta ünlü spiker Serhan Acar ile karşımıza çıkıyor. Serhan Acar’ın heyecanlı anlatımı ile birlikte birçok platform aracılığıyla S Sport kanalı üzerinden bütün Formula 1 yarışlarını izleyebiliyorsunuz.

Bugün düzenlenecek olan Emilia-Romagna GP yarışı da yine S Sport üzerinden izlenebiliyor. Bu kanal ücretli platformlarda yer alıyor. D-Smart, Turkcell TV+, Tivibu, Kablo TV ve Vodafone TV platformları üzerinden S Sport 2 kanalını izleyebiliyorsunuz. Bazı platformlarda S Sport 2 kanalı için spor paketi almanız gerekebiliyor. İlgili platformlarda S Sport 2 kanalının sırası da aşağıdaki gibi:

  • D-Smart – 79. Kanal
  • Turkcell TV+ – 78. Kanal
  • Tivibu – 74. Kanal
  • Kablo TV – 241. Kanal
  • Vodafone TV – 12. Kanal

Bununla birlikte Formula 1’in kendi yayın hizmeti de bulunuyor. Formula 1 yönetimi, F1 TV Pro isimli yayın hizmeti ile birlikte F1 yarışlarını ve yarış değerlendirmelerini canlı olarak sunuyor. Türkçe anlatım seçeneği bulunmayan F1 TV Pro hizmetine Formula 1’in internet sitesi üzerinden veya özel olarak geliştirilmiş F1 TV mobil uygulamasından erişebiliyorsunuz. F1 TV Pro’nun aylık €7,99 olan üyelik ücreti, yıllık planda ise €64,99 olarak karşımıza çıkıyor.

Formula 1’in yayın hizmetine benzer şekilde, S Sport’un da kendi online yayın platformu mevcut. S Sport Plus olarak isimlendirilen bu platforma aylık veya yıllık planlardan birini tercih ederek abone olabiliyorsunuz. Bu abonelik ile birlikte dilediğiniz yerde başta Formula 1 olmak üzere çeşitli spor müsabakalarını takip edebiliyorsunuz. Aylık planda 17,99 TL olan S Sport Plus hizmeti, yıllık olarak aldığınızda ise 159,99 TL olarak sunuluyor.

“Formula 1 Emilia-Romagna GP 2020 Yarışı Saat Kaçta, Nasıl Canlı İzlenir?” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir