TEKNOLOJİ

İşte Karşınızda Altın Kum Saati İçeren 15 Bin Dolarlık iPhone 12 Pro

Caviar, fantastik özel tasarımlara sahip akıllı telefonlar tasarlamaya devam ediyor. Yıllardır bu konuda zirvede olan şirket, şimdi bir başka boyuta geçti ve oldukça özel bir iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max modeli tasarladı. Caviar; bir ABD bayrağı, Joe Biden ve Donald Trump portreleri içeren cihaz tasarladı. Bu akıllı telefonun arka bölümünde oldukça özel bir “altın” kum taneleri içeren yerleşik kum saati de yer alıyor. Bu özel tasarım cihazın başlangıç fiyatı ise 14.900 ABD Doları olarak belirlenmiş durumda.

Özel tasarım cihazlar üreten Caviar firmasından bazı yetkililerin belirttiğine göre bu telefon, “yalnızca işlevsel bir akıllı telefon değil, aynı zamanda yüzyılın gerçekten değerli ve anlamlı bir sembolü” niteliğinde. Cihazın arka bölümündeki bayrak, eyalet sayısına göre 50 yıldız ve 7 şerit gravürden oluşmaktadır. Bununla birlikte normalde kırmızı renkli olan bayrak şeritleri siyah olarak işlenmiştir.

Caviar’dan Altın Kum Saati İçeren Özel Tasarımlı iPhone 12 Pro:

Caviar, bu telefonun arkasındaki iki dairenin Joe Biden ve Donald Trump’ın portreleri olarak sunulduğunu belirtiyor. Bu portreler de yine altından oluşuyor ve mevcut oldukları haznelerde aynı zamanda altın kum taneleri de yer alıyor. Bu sayede bu bölümde altından oluşan bir kum saati karşımıza çıkıyor. Şirketin belirttiğine göre bu hazneler içerisinde toplam 750 adet kum tanesi bulunuyor.

Özelleştirilmiş telefonlar üreten şirket, bu modeli “iPhone 12 Pro Sands of Time” ismiyle tanıttı. Bu özle tasarım iPhone 12 Pro modeli sadece 46 adetlik sınırlı stoğa sahip olacak ve bu ürünler satışa sunulacak. Sınırlı üretim için belirlenen “46” sayısı ise ABD tarihinde seçilmiş başkanların sayısını temsil etmektedir. Telefonun arkasındaki siyah parçalar ise dayanıklı PVD kaplamalı sertleştirilmiş titanyumdur.

Telefonun kapasitesini ve boyutunu en üst düzeye çıkarmaya karar verirseniz, 512 GB dahili depolama boyutuna sahip bir iPhone 12 Pro Max alırsınız. Bununla birlikte ödemeniz gereken fiyat yaklaşık 19.050 ABD Doları olur. Son birkaç yılda gerçekten oldukça farklı tasarımlara sahip özelleştirilmiş akıllı telefonlar gördük ve görmeye de devam edeceğiz gibi görünüyor.

“İşte Karşınızda Altın Kum Saati İçeren 15 Bin Dolarlık iPhone 12 Pro” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir