TEKNOLOJİ

OnePlus 9 Pro Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

OnePlus hayranları, şirketin bir sonraki amiral gemisi modellerini heyecanlı bir şekilde bekliyor. Şimdi de bu seride yer alan PnePlus 9 Pro modelinin bazı render görüntüleri ortaya çıkmış durumda. OnePlus’ın yeni amiral gemisi modelinin CAD renderları, Samsung’un Galaxy S20 FE modeline benzer bir tasarım çizgileri ile geliyor. En azından arka tarafın bu çizgide olduğunu söyleyebiliriz.

Bu render görüntüleri, çoğu kez olduğu gibi yine OnLeaks tarafından Voice platformu üzerinden sızdırılmış durumda. Render görüntülerine baktığımız zaman OnePlus 9 Pro’nun ekranının sol üst köşesinde bir kamera deliği yer aldığını görmekteyiz. Bununla birlikte yine bu görüntülerde ekranın kavisli bir yapıya sahip olduğu açıkça karşımıza çıkmaktadır.

Ekranın tasarımı OnePlus 8 Pro’nunkinden farklı olmayabilir ancak boyutu farklı. Sızıntıda yer alan bilgilere göre, ekran boyutu 6.55 inçtir ve bu da önceki modelden daha küçüktür. Bu oldukça şaşırtıcı bir gelişme. Bu detaydan dolayı OnePlus’ın daha büyük boyutlu ekrana sahip olan bir model tanıtabileceği yönünde spekülasyonlar ortaya çıktı.

Arka bölümde, OnePlus 9 Pro’nun bir Galaxy S20 FE klonu gibi göründüğünü görebiliriz. Arkadaki kamera modülü içerisinde dört adet kamera sensörü bulunuyor. Bu sensörlerden iki tanesi oldukça büyük boyutlarda gözüküyor. Bu kamera modülü aynı zamanda bir LED flaşın yanı sıra bir de mikrofonu da içerisinde barındırmaktadır.

OnePlus 9 Pro modelinin Galaxy S20 FE’den farklı olarak cam bir arka yüzeye sahip olduğunu görmekteyiz. Bu görüntüler hâlâ bir prototip cihazı sergilemektedir. OnePlus’ın yeni akıllı telefon serisinin Android 11 işletim sistemi ve Snapdragon 875 işlemcisiyle gelmesi bekleniyor. Bununa birlikte cihazın 2021’in Mart ayında piyasaya süreceği doğrulanmış durumda.

“OnePlus 9 Pro Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir