TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy M31 Modeli, One UI 3.0 Güncellemesi Alıyor

Samsung, Aralık ayından bu yana dünya genelinde akıllı telefon modelleri için Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini sunmaya devam ediyor. Güney Koreli şirket, şimdiye kadar yalnızca premium seviyedeki modelleri için bu güncellemeyi sundu. Şimdi ise daha uygun fiyatlı modellere de bu güncelleme geliyor. Bu doğrultuda Samsung Galaxy M31 modeli, Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesi alan ilk bütçe dostu model oldu.

Samsung, yılbaşı öncesinde Galaxy M31 için One UI 3.0 güncellemesini beta test programına katılan kişilere göndermeye başlamıştı. Şimdi ise kullanıcılardan elde edilen geri bildirimler dahilinde kararlı bir yapı oluşturuldu ve bu doğrultuda tüm Galaxy M31’lere gönderiliyor.

Galaxy M31 modeli için One UI 3.0 güncellemesi, şu anda Hindistan’daki kullanıcılar için M315FXXU2BUAC ürün yazılımı sürümüyle yayınlandı. Güncelleme, yeni özellikleri getirmenin yanı sıra Android’in Ocak 2020 güvenlik yaması güncellemesini de cihaza getirmektedir. Güncellemenin boyutu ise 1.8GB olarak belirtiliyor.

Şu anda Hindistan’daki kullanıcılara gönderilen güncelleme, diğer ülkelerde de kademe kademe yayınlanmaya başlayacak. OTA yoluyla gelecek olan güncelleme, toplu olarak kullanıcılara gönderildikleri için cihazlara ulaşması bir süre alabiliyor. Bu nedenle eğer güncelleme cihazınıza hemen gelmediyse endişelenmeniz gereken bir durum yoktur.

Ancak yine de güncellemeyi kontrol etmek istiyorsanız Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur yolunu takip ederek güncellemeye göz atabilirsiniz. Cihazınıza güncelleme geldiyse zaten bu kısımda bir bildirim yer alacaktır. Ülkemizdeki cihazlara da yakında gelecek olan güncelleme, cihazı daha yeni özelliklere kavuşturmakla beraber güvenliğini de artırmaktadır.

“Samsung Galaxy M31 Modeli, One UI 3.0 Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir