GÜNCEL HABERLER TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy S20+ BTS Edition Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Samsung’un BTS müzik grubu ile bir işbirliği yaparak özel üretim akıllı telefon ve tam kablosuz kulaklık tanıtacağını daha önceden duyurmuştuk. Şirket bu cihazları bugün tanıttı. Samsung Galaxy S20+ BTS Edition modelinin yanı sıra Galaxy Buds+ BTS Edition modelleri resmi olarak duyuruldu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yine Güney Koreli K-Pop grubu olan BTS ile yaptığı ortaklık doğrultusunda bu özel tasarım ürünleri tanıttı. Şirketin BTS özel sürümü olarak tanıttığı Galaxy S20+ modelinin standart modelden teknik özellikler bakımından hiçbir farkı yoktur. Bundan dolayı teknik özellikleri merak ediyorsanız buradaki bağlantıdan Galaxy S20+ özellikleri haberimizde gidebilirsiniz.

Galaxy S20+’ın yeni özel sürümü hem 4G destekli hem de 5G destekli iki farklı model olarak mevcut durumdadır. Her iki model de mor renkte cam ve metal hammaddelerden oluşan gövdeye sahiptir. Samsung’un BTS özel üretimi tam kablosuz kulaklık modeli de yine özel mor renge sahip. Ayrıca müzik grubunun logosu ve kamera bölümünde bir mor kalp detayı da dikkatleri üzerine çekiyor.

Bunun yanında Galaxy S20+’ın BTS özel sürümü, önceden yüklenmiş ve BTS’den ilham alan temalar ve fan topluluğu platform uygulaması olan Weverse ile birlikte gelmektedir. Cihazın kutusunun içinden grup üyelerinin fotoğraflarını içeren çeşitli dekoratif çıkartmalar da çıkmaktadır. Ayrıca çeşitli fotoğraf kartları da bu kutu içerisinde sunulmaktadır.

Samsung Galaxy S20+ BTS Edition Fiyatı

BTS özel sürümü olarak sunulan Galaxy S20+’ın ve Galaxy Buds+’ın fiyat etiketlerinden bahsedelim. Öncelikle bu iki cihaz ABD’de 19 Haziran ve 8 Temmuz tarihleri arasında Samsung’un online mağazası üzerinden satışa sunulacak. Ayrıca Galaxy S20+’ın BTS özel sürümünü ön sipariş ile alanlar için Galaxy Buds+’a özel olmak üzere %50 indirim kuponu sunulacaktır.

Hem Galaxy S20+’ın hem de Galaxy Buds+’ın BTS Edition modelini ön sipariş ile alan hayranlara iki adet ücretsiz ve sınırlı sayıda poster gönderilecektir. Yine başka bir detayda ise Galaxy Buds+ modelini ön sipariş ile alanlar için BTS özel tasarımlı kablosuz şarj cihazı beraberinde gönderilecek.

Yeni özel sürümler 9 Temmuz itibariyle ABD’deki Samsung.com ve Amazon.com siteleri üzerinden satışa sunulacak. Yine aynı tarihte Güney Kore’de de satışa çıkacak. ABD’deki fiyatlar henüz açıklanmasa da Güney Kore fiyatlandırmaları belli oldu. Bu fiyatlandırmalara göre akıllı telefonun fiyatı yaklaşık $1.155 olarak belirlenmişken tam kablosuz kulaklık ise yaklaşık $181’lık bir fiyat etiketine sahiptir.

“Samsung Galaxy S20+ BTS Edition Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir