ÖNERİLER

Sizin İçin İyi Bir Tercih İnci Davetiye!

Davetiye seçmek istediğiniz dönemlerde size genel olarak tavsiye edilen isimlerden biri olan ve sektöründeki yerini çok da net bir biçimde görebileceğiniz İnci Davetiye, 1978 yılı içerisinde kurulmuştur. Her daim ilerlemeye ve gelişmeye odaklı olmasından ötürü de büyük bir bilinç içerisindedir ve buna uygun şekilde adımlar atmaktadır. Kurucusu Hızır Aydın’dır ve ilk kurulduğu dönemlerde de küçük bir matbaa işletmesi olarak kurulmuş olduğu bilinmektedir.

Firma ilk adımını kartpostallar ile atmasının yanında üretim içerisinde çeşitliliğe başvurmuş ve bu kapsamda çok geçmeden birçok çeşit ürün üretmiştir. Takvim, imsakiye, bloknot, resim dosyası, renkli ve resimli zarflar gibi seçeneklere yer vermesinin yanında ayrıca davetiyeler kısmına da giriş yapan firma, 1984 yılı içerisinde davetiye ile olan serüvenini de resmileştirmiş ve marka ismini alarak şimdiki zamana kadar ulaşmıştır.

Doğru Seçenekler Sunan İnci Davetiye!

Özellikle düğün davetiyesi seçimleri için hassas tercihleri olan ve günlük olarak normal sayılan seçeneklerin haricinde farklı tarzları ve beğenileri olan kişilerin de rahatlıkla aradığını bulabilecekleri bir marka olarak bilinen İnci Davetiye, olabilecek en güzel seçenekleri de içerisinde bulundurmaktadır.

Bunun yanında firma aradığınız ve sonrasında beğendiğiniz her davetiye içerisinde de oldukça büyük bir kalite sunmaktadır. Bu kaliteye de eş bir şekilde müşterilerini düşündüğünü net bir şekilde belli ederek uygun fiyatlar da vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir