TEKNOLOJİ

6.000mAh Bataryalı Realme C15 Modeli 28 Temmuz’da Tanıtılacak

Kısa bir süre önce Realme’nin yeni bir akıllı telefon modelini piyasaya süreceği bildirilmişti. Şimdi ise 6.000mAh bataryalı Realme C15 modelinin 28 Temmuz tarihinde Endonezya’da tanıtılacağı doğrulandı. Şirket yayınladığı tanıtım afişi ile 18W hızlı şarj desteğine sahip 6.000mAh kapasiteli bataryaya vurgu yaparken diğer özellikler konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

Realme C15 modeli, yakın zamanda piyasaya sürülen Realme C11 modelinin büyük bir versiyonu gibi görünüyor. Akıllı telefonun ön bölümünde su damlası çentiği ve arka bölümünde kare düzende bir kamera dizilimi bulunuyor. Yine arka bölümde bir fiziksel parmak izi okuyucu yer alıyor. HD+ çözünürlükte ekrana sahip olan cihaz, arka tarafta ana sensör, makro sensör ve derinlik sensörü ile birlikte gelecek. Bunun dışında ek bir ultra geniş açılı sensör bulunmasını da bekleyebiliriz.

Realme’nin yaklaşan akıllı telefon modeli hakkında batarya kapasitesi ve şarj hızı dışında herhangi bir resmi özellik bilinmiyor. Yakın zamanda piyasaya sürülen birçok uygun fiyatlı modelde olduğu gibi Realme C15 modelinde de MediaTek markalı yonga setinin olması muhtemeldir. Hatta şirketin yeni modelinde MediaTek’in henüz piyasaya sürmediği bir yonga seti de ilk defa kullanılabilir.

Bazı listelere göre Realme C15 modeli iki renk seçeneği ile birlikte satışa sunulacak. Bu renk seçenekleri ise gri ve mavi olarak belirtiliyor. Ayrıca lansmana kadar geçen günlerde bazı teknik özelliklerin resmi olarak açıklanmasını bekleyebiliriz. Realme C15 modeliyle alakalı yeni bilgiler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“6.000mAh Bataryalı Realme C15 Modeli 28 Temmuz’da Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir