TEKNOLOJİ

Galaxy Note 20 Ultra Modelinin 360 Derece Render Görüntüsü Sızdırıldı

Samsung, Galaxy Note 20 serisini 5 Ağustos tarihinde piyasaya sürecek. Birkaç gündür Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modellerinin bazı özellikleri ve render görüntüleri ortaya çıktı. Bu haftanın başında tanınmış tipster Evan Blass tarafından Galaxy Note 20’nin 360 derece render görüntüsü paylaşıldı. Şimdi ise Galaxy Note 20 Ultra modelinin 360 derecelik render görüntüsü ortaya çıktı.

Galaxy Note 20’nin render görüntüsü, cihazın ekranının sol ve sağ kenarlara doğru kıvrımlı olduğunu ortaya koyuyor. Söylentilere göre Galaxy Note 20 Ultra modeli 165 x 77.2 x 7.6mm ölçülerinde olacak ve cihaz 6,87 inç boyutunda S-AMOLED ekrana sahip olacak. Bu ekranın Infinity-O düzeni ile geleceğini biliyoruz. Ayrıca cihazın ekranın 120Hz yenileme hızına sahip olacağı da söylenenler arasında.

Note 20 Ultra’nın arka bölümündeki üçlü kamera kurulumu 108MP ana kamera, 13MP telefoto lens ve 12MP ultra geniş açılı sensör olarak kullanıcılara sunulacak. Samsung’un en üst seviye amiral gemisi modelinin 50x’e kadar dijital yakınlaştırma yeteneğine sahip olması bekleniyor.

Galaxy Note 20 Ultra Modelinin 360 Derece Render Görüntüsü

Söz konusu Ultra modelin özellikleri bu şekilde. Daha önceden paylaşılan Galaxy Note 20 modelinin 360 derece render görüntüsünde de yine cihaz detayları ortaya koyulmuştu. Bu bilgilere göre Ultra modelinde olduğu gibi standart model de Infinity-O tasarım anlayışına sahip bir ekran ile gelecek. Ancak bu sefer kıvrımlı ekran yerine düz ekran olacak. Bu ekran 6,42 inç boyutunda ve S-AMOLED olacak. Yine bu modelin de 120Hz ekran yenileme hızını desteklemesi bekleniyor.

Galaxy Note 20 modelinde de üçlü arka kamera kurulumu mevcut olacak. Bu üçlü kurulum 12MP ana kamera, 64MP telefoto lens ve 12MP ultra geniş açılı kamera olarak sunulacak. Akıllı telefonun gri, yeşil ve bakır gibi özel renk seçenekleri ile birlikte satışa sunulması bekleniyor.

Şimdiye kadar yayınlanan raporlar, Note 20 serisinin farklı pazarlarda Snapdragon 865+ ve Exynos 990 yonga setleri ile satılacağını ortaya koydu. Note 20 ve Note 20 Ultra modellerinde sırasıyla 4.000mAh ve 4.500mAh bataryalar bulunabilir. Samsung, Galaxy Note 20 serisinin tüm modellerinde 5G desteğini sunacak. Bununla birlikte bazı pazarlarda özel 4G LTE sürümünün de olması bekleniyor.

“Galaxy Note 20 Ultra Modelinin 360 Derece Render Görüntüsü Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir