TEKNOLOJİ

Huawei P30 ve P30 Pro Modeli, EMUI 11 Güncellemesi Almaya Başladı

Huawei, EMUI 11 sürümünü bazı akıllı telefon modelleri için halihazırda paylaşmış durumda. Bununla birlikte bu güncelleme daha farklı modeller için de paylaşılmaya devam ediyor. Çinli akıllı telefon üreticisi şimdi de Huawei P30 ve P30 Pro modeli için EMUI 11 güncellemesini yayınlamaya başladı.

Yeni EMUI 11 güncellemesi ile birlikte P30 ve P30 Pro modellerine birtakım yeni özellikler sunulmaktadır. Aynı zamanda iki cihaza da bazı yazılım iyileştirmeleri geliyor. Bu güncelleme iki cihaz içinde 11.0.0.138 sürüm koduyla gönderilmektedir. Ayrıca P30 ve P30 Pro modeli için gönderilen bu EMUI 11 güncellemesinin boyutu 1.81GB şeklindedir.

İki model de başlangıçta Android 9 tabanlı EMUI 9.1 ile piyasaya sürüldü. Daha sonra EMUI 10.0 ve ardından 10.1 güncellemeleri aldılar. Bununla birlikte Huawei geçen Kasım ayında EMUI 11’i bu cihazlar için test etmeye başladı. Şimdi ise her iki modelin kullanıcıları da yeni EMUI güncellemesine kavuştu.

Huawei P30 amiral gemisi için EMUI 11 sunumu erken henüz erken aşamadadır. Ayrıca küresel pazardaki tüm cihazları kapsaması biraz zaman alabilir. Yeni güncellemede animasyon iyileştirmeleri, yeni zil sesleri ve çoklu ekran kullanımı gibi yenilikler yer almaktadır.

Belirttiğimiz gibi güncelleme erken aşamasında. Bu nedenle ülkemizdeki kullanıcılara ulaşması için de biraz beklememiz gerekmektedir. Yeni güncellemenin gelip gelmediğinden haberdar olmak için cihazınızın “Ayarlar” uygulaması üzerinden güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Yeni detaylar geldikçe Teknobuk.com üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

“Huawei P30 ve P30 Pro Modeli, EMUI 11 Güncellemesi Almaya Başladı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir