TEKNOLOJİ

İşte Karşınızda 108 Bin Dolarlık Altın Kaplama Apple AirPods Max

Rusya merkezli lüks cihaz üreticisi Caviar, AirPods Max‘in özel bir sürümünü piyasaya süreceğini duyurdu. Lüks marka, saf altın kaplama kısımlara sahip olacak Apple AirPods Max modelinin 108 bin dolarlık fiyat etiketine sahip olacağını açıkladı. Oldukça yüksek bir fiyata sahip olacak bu cihaz, ultra zengin kişilerin ilgisini çekecektir.

MacRumors tarafından paylaşılan habere göre bu özel üretim AirPods Max, 2021 yılında piyasaya çıkacak. Saf altın kaplama kısımlara sahip olacak cihazın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile geleceğini belirtelim. Her bir renk çeşidi de “dünya çapında tek bir parça” halinde sunulacak. Yani bu ürün özel sipariş üzerinde üretilecek.

Caviar firmasının Apple AirPods Max’i özelleştirerek üreteceği bu özel üretim kulaklığın tasarımına baktığımız zaman, kulaklıkların neden bu kadar pahalı bir fiyattan satışa sunulacağını fark ediyoruz. Bu fiyata değer mi orası bizi aşar ancak cihazın saf altın kaplama yapıda bölümlere sahip olduğu görsellerden de açıkça görülmektedir.

Caviar’ın resmi notlarına göre saf altın tasarım, “zarif görünüyor, sahiplerinin durumunu ve kusursuz zevklerini vurguluyor” ve “her zaman zirvede olmak isteyenler için” yapıldı. Daha önce Caviar, görünüşe göre orijinal Apple I bilgisayarın devre kartının küçük bir parçasını da barındıran özel bir iPhone 12 Pro sürümünü piyasaya sürmüştü. Şu anki özel üretim cihaz da daha öncekiler gibi oldukça iddialı.

Parlak altın kaplama bölümlerin dışında aslında cihazın geri kalanı AirPods Max’in aynısıdır. Ses kalitesi de doğal olarak Apple’ın orijinal ürünündeki gibi olacaktır. Burada yapılan aşırı yüksek ödeme, cihazın özel tasarımı ve altın kaplama materyali içindir. Bu ürün, genel tüketiciyi hedefleyen bir stratejiden uzak olarak piyasaya çıkacak. Ürünün genel amacı seçkin ve elbette zengin müşteri tabanını hedeflemektir.

“İşte Karşınızda 108 Bin Dolarlık Altın Kaplama Apple AirPods Max” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir