TEKNOLOJİ

Yeni Ekran Görüntüleri OnePlus 9 Pro’nun Özelliklerini Ortaya Çıkardı

OnePlus 9 serisinin Mart ayının ortalarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Söylentilere göre bu seride üç farklı model yer alacak. Bu modellerden ikisinin OnePlus 9 ve 9 Pro olarak isimlendirileceği söyleniyor. Bununla birlikte üçüncü modelin ise 9E, 9 Lite veya 9R isimlerinden birine sahip olacağı düşünülmektedir. Buna ek olarak kısa süre önce yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Bu görüntüler, OnePlus 9 Pro’nun teknik özelliklerini ortaya çıkardı.

OnePlus geçen yıl OnePlus 8T Pro isimli bir model tanıtmadı. Bu nedenle OnePlus 9 Pro için büyük değişiklikler beklenmektedir. Bu yeni sızıntıya dayanarak, bu değişikliklerin en azından kamera bölümünde var olduğunu doğrulayabiliriz. Bununla birlikte ortaya çıkan ekran görüntülerinde cihazın kamera uygulamasının özellikleri gösteren detaylar bulunuyor.

İlk görüntüde görüldüğü gibi OnePlus 9 Pro, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inçlik Fluid AMOLED ekrana sahip olacak. Ayrıca 8GB RAM ve 128GB depolama alanı ile birlikte karşımıza çıkacak. Bu kuruluma Qualcomm’un 5G destekli Snapdragon 888 işlemcisi eşlik edecek. Bununla birlikte harici depolama desteğinin sunulmayacağını da belirtelim.

Görüntü ayrıca OnePlus 9 Pro’nun dört arka kameraya sahip olacağını gösteriyor. Bu kamera kurulumu 48MP, 50MP, 8MP ve 2MP şeklinde karşımıza çıkıyor olacak. Ekran görüntüsü ön kameranın özelliklerini söylemiyor ancak telefonun görüntüsünden tek bir ön kamerası olacağını görebiliyoruz. OnePlus 9 Pro’nun kutusundan Android 11 ile çıkacağı da ortaya çıktı.

Diğer görüntüler ise kamera uygulamasının yeniden tasarlandığını gösteriyor. Uygulama menüsünde farklı özellikler ve seçenekler bulunmaktadır. Bununla birlikte görüntüye dikkatlice baktığımız zaman OnePlus 9 Pro’nun 8K ve 30FPS video kaydını desteklediğini de görebilmekteyiz. Ayrıca akıllı telefon 4K 120FPS videoları da desteklemektedir. İlerleyen günlerde cihazın başka bilgilerinin daha ortaya çıkmasını bekliyoruz.

“Yeni Ekran Görüntüleri OnePlus 9 Pro’nun Özelliklerini Ortaya Çıkardı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir