Realme C33 adlı yeni akıllı telefon 6 Eylül’de piyasaya sürülecek. İşte Realme’nin yeni cihazının tüm özellikleri!

Realme, 6 Eylül’de Hindistan’da Realme Buds Air 3S ve Watch 3 Pro dahil olmak üzere birçok ürünü duyuracak. Bugün şirket, aynı gün Realme C33 adlı yeni bir akıllı telefonu da piyasaya süreceğini doğruladı. Telefonun 5.000 mAh kapasiteli bir pil ve 50 MP ana sensörlü çift arka kamera kurulumuna sahip olduğu onaylandı. Gelin tüm detaylara bir göz atalım.

Realme, resmi Twitter hesabı aracılığıyla Realme C33’ün Hindistan’da 6 Eylül’de öğlen 12’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ek olarak, telefonun teknik detayları da paylaşıldı.

Realme C33 özellikleri arasında en dikkat çeken detay; 50 megapiksel birincil sensörden oluşan çift arka kamera kurulumuna sahip olması. Cihazın, sınıfındaki en yüksek piksel performansını sunduğu iddia ediliyor. Daha net arkadan aydınlatmalı fotoğraflar için bir CHDR algoritması ile gelecek ve birden fazla fotoğraf modunu destekleyecek.

Ayrıca, telefonun bekleme modunda 37 güne kadar dayanabilen 5.000 mAh pile sahip olduğu onaylandı. Şirket, Realme C33’ün gelişmiş güç verimliliği ile geleceğini ve uzun pil ömrü için ultra tasarruf moduna sahip olacağını iddia ediyor.

Ayrıca şirket, telefonun 8,3 mm kalınlığında ve 187 gram ağırlığında olacağını açıkladı. Realme C33, Mavi, Altın ve Siyah olmak üzere en az üç renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Bunlar resmi olarak Sandy Gold, Aqua Blue ve Night Sea olarak adlandırılabilir.

Realme C33 Hindistan’da üç depolama konfigürasyonunda satılacak. 3GB + 32GB, 4GB + 64GB ve 4GB + 128GB seçeneklerinde mevcut olacak. Akıllı telefon hakkında daha fazla detayın piyasaya sürülmeden önce ortaya çıkmasını bekliyoruz.