TEKNOLOJİ

Realme CEO’su, Realme 8 Modelinin Bazı Teknik Özelliklerini Paylaştı

Realme, 2 Mart’ta düzenlediği bir etkinlik ile birlikte 108MP kamera teknolojisini duyurdu. Bununla birlikte Çinli şirket, bu teknolojinin Realme 8 Pro modeliyle birlikte karşımıza çıkacağını da doğruladı. Bu bilgiler, şirketin aynı zamanda bir Realme 8 modeli üzerinde çalıştığı anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda Realme CEO’su Madhav Sheth Realme 8 modelinin varlığını doğruladı ve cihazın bazı teknik özelliklerini paylaştı.

Şirketin CEO’su, söz konusu akıllı telefon modelinin satış kutusunun fotoğrafını yayınlamıştır. Bununla birlikte bu görselde akıllı telefonun bazı teknik özellikleri yer almaktadır. Bu görsele göre akıllı telefon, orta sınıf özellikler ile birlikte gelecek. Cihazda 6,4 inç boyutunda Super AMOLED ekran mevcut olacak. Aynı zamanda cihaza MediaTek’in Helio G95 yonga seti güç verecektir.

Bununla birlikte akıllı telefonda 5.000mAh kapasiteli büyük bir batarya yer alacak. Bu bataryanın yanı sıra 30W Dart Charge özelliği sunulacaktır. Kamera konusunda ise standart modelde 64MP dörtlü arka kamera kurulumu göreceğiz. Bu kamera kurulumu kare şeklindeki kamera modülü içerisinde olacak ve LED flaş eşlik edecek.

Karşımıza çıkan görselde Realme 8 Pro ile çekildiğini gösteren bir fotoğraf filigranı da bulunmaktadır. Aynı zamanda burada cihazın 108MP kamera ile geleceğini de bir kez daha doğrulamış oluyoruz. Cihazın kutusunun arka bölümünde öne çıkan tüm teknik özellikler yer almaktadır.

Şimdilik iki modele ait özellikler hakkında sahip olduğumuz bilgiler bu şekildedir. Cihazlar zaten yakın zamanda piyasaya sürülecek. Bununla birlikte akıllı telefonlar tanıtıldığı zaman tüm özellikleri ile birlikte sizlere aktarıyor olacağız.

“Realme CEO’su, Realme 8 Modelinin Bazı Teknik Özelliklerini Paylaştı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir